Fastly (4.0.4) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: File
mn: Файл

en: None
mn: Байхгүй

en: Format
mn: Бүтэц

en: Upload
mn: Оруулах

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Account settings
mn: Бүртгэлийн тохиргоо

en: Reports
mn: Тайлангууд
