Fastly (4.0.5) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Description
ast: Descripción

en: Disable
ast: Desactivar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: File
ast: Ficheru

en: None
ast: Nengún

en: Format
ast: Formatu

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Upload
ast: Xubir

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: General
ast: Xeneral
