Fastly (4.0.5) - en to az translation catalogue (27 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Description
az: İzahat

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: File
az: Fayl

en: None
az: Yoxdur

en: Manage
az: İdarə et

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Upload
az: Yükləmə

en: Module
az: Modul

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: General
az: Əsas

en: Account settings
az: Hesab tənzimləmələri

en: About
az: Haqqında

en: Reports
az: Hesabatlar

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Link image to
az: Şəkili ilə əlaqələndirin

en: Linked to content
az: Məzmunla əlaqələndirilir

en: Linked to file
az: Faylla əlaqələndirilib

en: Nothing
az: heç nə

en: Timeout in seconds
az: Saniyələrlə vaxt aşımı
