Fastly (4.0.5) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Description
bg: Описание

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: File
bg: Файл

en: None
bg: Не

en: Format
bg: Формат

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Upload
bg: Трансфер

en: General
bg: Общи

en: Account settings
bg: Настройки на акаунта

en: Reports
bg: Доклади
