Fastly (4.0.5) - en to el translation catalogue (29 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: File
el: Αρχείο

en: None
el: Κανένα

en: Format
el: Μορφή

en: Manage
el: Διαχείριση

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Upload
el: Αποστολή

en: Module
el: Μονάδα

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: General
el: Γενικά

en: Add group
el: Προσθήκη ομάδας

en: Account settings
el: Ρυθμίσεις λογαριασμού

en: About
el: Περί

en: Reports
el: Αναφορές

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Remove group
el: Διαγραφή ομάδας

en: Link image to
el: Σύνδεσμος εικόνας στο

en: Linked to content
el: Σύνδεσμος στο περιεχόμενο

en: Linked to file
el: Σύνδεσμος στο αρχείο

en: Nothing
el: Τίποτα
