Fastly (4.0.5) - en to eu translation catalogue (28 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Description
eu: Azalpena

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: File
eu: Fitxategi

en: None
eu: Bat ere ez

en: Format
eu: Formatua

en: Manage
eu: Kudeatu

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Upload
eu: Igo

en: Module
eu: Modulua

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: General
eu: Orokorra

en: Add group
eu: Gehitu multzo bat

en: Rules
eu: Erregelak

en: Account settings
eu: kontuaren ezarpenak

en: About
eu: (r)i buruz

en: Reports
eu: Txostenak

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Linked to content
eu: Edukira estekatua

en: Linked to file
eu: fitxategira estekatua

en: Nothing
eu: Ezer
