Fastly (4.0.5) - en to hr translation catalogue (27 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Description
hr: Opis

en: Disable
hr: Onemogući

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: File
hr: Datoteka

en: None
hr: Nema

en: Format
hr: Oblik

en: Manage
hr: Upravljaj

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Upload
hr: Otpremi

en: Module
hr: Modul

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: General
hr: Općenito

en: Add group
hr: Dodaj grupu

en: Account settings
hr: Postavke korisničkog računa

en: About
hr: Opis

en: Reports
hr: Izvješća

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Link image to
hr: Poveži sliku s

en: Linked to content
hr: Povezano sa sadržajem

en: Linked to file
hr: Povezano s datotekom

en: Nothing
hr: Ništa
