Fastly (4.0.5) - en to hu translation catalogue (38 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Description
hu: Leírás

en: Disable
hu: Letiltás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: File
hu: Fájl

en: None
hu: Nincs

en: Format
hu: Formátum

en: Manage
hu: Kezelés

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Module
hu: Modul

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: General
hu: Általános

en: Site ID
hu: Webhelyazonosító

en: Add group
hu: Csoport hozzáadása

en: Rules
hu: Szabályok

en: API key
hu: API kulcs

en: Connection timeout
hu: Kapcsolat időtúllépés

en: Service
hu: Szolgáltatás

en: Account settings
hu: Fiókbeállítások

en: About
hu: Leírás

en: Reports
hu: Jelentések

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Path pattern
hu: Útvonalminta

en: Source path
hu: Forrásútvonal

en: Remove group
hu: Csoport törlése

en: Link image to
hu: Kép hivatkozása erre:

en: Linked to content
hu: Hivatkozva a tartalomra

en: Linked to file
hu: Hivatkozva a fájlra

en: Nothing
hu: Semmi

en: Timeout in seconds
hu: Időtúllépés másodpercben
