Fastly (4.0.5) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Account settings
mg: Ny mombamomban'ny kaonty

en: Reports
mg: Tatitra
