Fastly (4.0.5) - en to ms translation catalogue (24 entries)

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Content
ms: Kandungan

en: Description
ms: Huraian

en: Disable
ms: Dinyahbolehkan

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: File
ms: Fail

en: None
ms: Tiada

en: Advanced settings
ms: Pengesetan terkehadapan

en: Upload
ms: Muat naik

en: Module
ms: Modul

en: Width
ms: Kelebaran

en: Height
ms: Ketinggian

en: General
ms: Umum

en: Account settings
ms: Seting akaun

en: About
ms: Perihal

en: Reports
ms: Laporan

en: - Select -
ms: - Pilih -

en: Link image to
ms: Paut imej pada

en: Linked to content
ms: Terpaut pada kandungan

en: Linked to file
ms: Terpaut pada fail

en: Nothing
ms: Tiada apa-apa
