Fastly (4.0.5) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: Account settings
sq: Rregullimet e profilit

en: About
sq: Informacione

en: Reports
sq: Raportet
