Fastly (4.0.5) - en to ug translation catalogue (18 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Description
ug: بايانى

en: Disable
ug: تاقاش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: File
ug: ھۆججەت

en: None
ug: يوق

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Quality
ug: سۈپىتى

en: Account settings
ug: ھېسابات تەڭشىگى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Reports
ug: دوكلات

en: Nothing
ug: ھىچنىمە
