Fastly (4.0.3) - en to da translation catalogue (33 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Content
da: Indhold

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disable
da: Deaktivér

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: File
da: Fil

en: None
da: Ingen

en: Manage
da: Administration

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: Module
da: Modul

en: API Key
da: API-nøgle

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: General
da: Generelt

en: Add group
da: Tilføj gruppe

en: Rules
da: Regler

en: API key
da: API-nøgle

en: Connection timeout
da: Forbindelses-timeout

en: Account settings
da: Kontoindstillinger

en: About
da: Om

en: Reports
da: Rapporter

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Path pattern
da: Sti mønster

en: Source path
da: Kildesti

en: Remove group
da: Fjern gruppe

en: Link image to
da: Link billede til

en: Linked to content
da: Linket til indhold

en: Linked to file
da: Linket til fil

en: Nothing
da: Intet

en: Timeout in seconds
da: Timeout i sekunder
