Fastly (4.0.4) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Upload
dz: མངོན་གསལ་འབད་

en: Account settings
dz: རྩིས་ཐོའི་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་
