Fastly (8.x-3.11) - en to ar translation catalogue (30 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Remove
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Disable
ar: تعطيل

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: File
ar: ملف

en: None
ar: لا شيء

en: Add
ar: إضافة

en: Format
ar: التنسيق

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Upload
ar: رفع

en: Module
ar: الوحدة

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: General
ar: عام

en: Countries
ar: الدول

en: Browser
ar: المتصفّح

en: Account settings
ar: إعدادات الحساب

en: About
ar: حول

en: Reports
ar: التقارير

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Link image to
ar: ربط الصورة إلى

en: Linked to content
ar: مرتبط بالمحتوى

en: Linked to file
ar: مرتبط بالملف

en: Nothing
ar: لا شيء
