Fastly (8.x-3.11) - en to cy translation catalogue (21 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Content
cy: Cynnwys

en: Remove
cy: Symud

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Disable
cy: Analluogi

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: File
cy: Ffeil

en: None
cy: Dim

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Format
cy: Fformat

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: Upload
cy: Llwytho i fyny

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: General
cy: Cyffredinol

en: Account settings
cy: Gosodiadau cyfrif

en: Reports
cy: Adroddiadau
