Fastly (8.x-3.11) - en to ku translation catalogue (25 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: File
ku: پەڕگە

en: None
ku: هیچ

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Format
ku: فۆرمات

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Upload
ku: بارکردن

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: General
ku: گشتی

en: Account settings
ku: سازکاریی هەژمار

en: About
ku: دەربارە

en: Reports
ku: ڕاپۆرتەکان

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: Link image to
ku: بەستەر بۆ وێنە

en: Nothing
ku: هیچ
