Fastly (8.x-3.11) - en to sv translation catalogue (36 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Remove
sv: Ta bort

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: File
sv: Fil

en: None
sv: Ingen

en: Add
sv: Lägg till

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Upload
sv: Ladda upp

en: Module
sv: Modul

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: General
sv: Allmän

en: Rules
sv: Regler

en: Countries
sv: Länder

en: Browser
sv: Webbläsare

en: Brightness
sv: Ljusstyrka

en: Service
sv: Tjänst

en: Account settings
sv: Kontoinställningar

en: About
sv: Om

en: Reports
sv: Rapporter

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Path pattern
sv: Mönster för sökväg

en: Source path
sv: Källsökväg

en: ACL
sv: ACL (behörighetsvisning)

en: Secret
sv: Hemlighet

en: Link image to
sv: Länka bild till

en: Linked to content
sv: Länkat till innehåll

en: Linked to file
sv: Länkat till fil

en: Nothing
sv: Inget
