Fastly (8.x-3.12) - en to ca translation catalogue (31 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: File
ca: Fitxer

en: None
ca: Cap

en: Add
ca: Afegeix

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Upload
ca: Puja

en: Module
ca: Mòdul

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Rules
ca: Regles

en: Countries
ca: Països

en: Browser
ca: Navegador

en: Service
ca: Servei

en: Account settings
ca: Paràmetres del compte

en: About
ca: Detalls

en: Reports
ca: Informes

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Source path
ca: Ruta de l'origen

en: Link image to
ca: Enllaça la imatge a

en: Linked to content
ca: Enllaçada al contingut

en: Linked to file
ca: Enllaçada al fitxer

en: Nothing
ca: Res

en: Timeout in seconds
ca: Temps d'espera en segons
