Fastly (8.x-3.12) - en to te translation catalogue (23 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Description
te: వివరణ

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: File
te: ఫైల్

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Add
te: చేర్చు

en: Format
te: ఆకృతి

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Upload
te: ఎక్కించు

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: General
te: సాధారణ

en: Browser
te: విహారిణి

en: Account settings
te: ఖాతా అమరికలు

en: About
te: గురించి

en: Reports
te: నివేదికలు

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
