Fastly (8.x-3.12) - en to tr translation catalogue (33 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Operations
tr: İşlemler

en: Content
tr: İçerik

en: Remove
tr: Kaldır

en: Description
tr: Açıklama

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: File
tr: Dosya

en: None
tr: Hiçbiri

en: Add
tr: Ekle

en: Format
tr: Biçim

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Upload
tr: Yükle

en: Module
tr: Modül

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: General
tr: Genel

en: Rules
tr: Kurallar

en: Countries
tr: Ülkeler

en: Browser
tr: Tarayıcı

en: Account settings
tr: Hesap ayarları

en: About
tr: Hakkında

en: Reports
tr: Raporlar

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Source path
tr: Kaynak yol

en: Link image to
tr: Resmin bağlanacağı yer

en: Linked to content
tr: İçeriğe bağlantılı

en: Linked to file
tr: Dosyaya bağlantılı

en: Nothing
tr: Hiçbir şey

en: Timeout in seconds
tr: Saniye cinsinden zaman aşımı
