Fastly (8.x-3.13) - en to he translation catalogue (29 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Disable
he: השבתה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: File
he: קובץ

en: None
he: ללא

en: Add
he: הוספה

en: Format
he: פורמט

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Upload
he: העלאה

en: Module
he: מודול

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: General
he: כללי

en: Rules
he: כללים

en: Countries
he: מדינות

en: Browser
he: דפדפן

en: Account settings
he: הגדרות חשבון

en: About
he: אודות

en: Reports
he: דוחות

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Nothing
he: ללא

en: Timeout in seconds
he: זמן קצוב בשניות
