Fastly (8.x-3.13) - en to kn translation catalogue (26 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Disable
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: File
kn: ಕಡತ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: Upload
kn: ಅಪ್ ಲೋಡ್ ಮಾಡಿ

en: Module
kn: ಘಟಕ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Rules
kn: ನಿಯಮಗಳು

en: Browser
kn: ವೀಕ್ಷಕ

en: Brightness
kn: ಪ್ರಕಾಶಮಾನ

en: Service
kn: ಸೇವೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Contrast
kn: ವೈದೃಶ್ಯ (ಕಾಂಟ್ರಾಸ್ಟ್)

en: Secret
kn: ರಹಸ್ಯವಾದ
