Fastly (8.x-3.13) - en to lt translation catalogue (33 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: File
lt: Failas

en: None
lt: Joks

en: Add
lt: Pridėti

en: Format
lt: Formatas

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Upload
lt: Įkelti

en: Module
lt: Modulis

en: API Key
lt: API raktas

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: General
lt: Bendras

en: Rules
lt: Taisyklės

en: Countries
lt: Šalys

en: Browser
lt: Naršyklė

en: Service
lt: Paslauga

en: Account settings
lt: Paskyros nuostatos

en: About
lt: Apie

en: Reports
lt: Ataskaitos

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Link image to
lt: Susieti paveikslėlį su

en: Linked to content
lt: Susietas su turiniu

en: Linked to file
lt: Susietas su failu

en: Nothing
lt: Nieko
