Fastly (8.x-3.13) - en to oc translation catalogue (30 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Remove
oc: Levar

en: Description
oc: Descripcion

en: Disable
oc: Desactivar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: File
oc: Fichièr

en: None
oc: Pas cap

en: Add
oc: Apondre

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: Module
oc: Modul

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Rules
oc: Règlas

en: Countries
oc: Païses

en: API key
oc: Clau API

en: Browser
oc: Navigador

en: Account settings
oc: Paramètres de compte

en: About
oc: A prepaus

en: Reports
oc: Rapòrts

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Link image to
oc: Ligar l'imatge a

en: Linked to content
oc: Ligada al contengut

en: Linked to file
oc: Ligada al fichièr

en: Nothing
oc: Res
