Fastly (8.x-3.13) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Disable
sr: Искључи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Reports
sr: Извештаји
