Fastly (8.x-3.14) - en to ml translation catalogue (14 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Disable
ml: പ്രവർത്തനരഹിതമാക്കുക

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: None
ml: ഇല്ല

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: Upload
ml: അപ്‌ലോഡ്

en: Module
ml: മൊഡ്യൂൾ
