Fastly (8.x-3.14) - en to pl translation catalogue (36 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: File
pl: Plik

en: None
pl: Brak

en: Add
pl: Dodaj

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: Module
pl: Moduł

en: API Key
pl: Klucz API

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: General
pl: Ogólne

en: Quality
pl: Jakość

en: Rules
pl: Reguły

en: Countries
pl: Kraje

en: API key
pl: Klucz API

en: Browser
pl: Przeglądarka

en: Account settings
pl: Ustawienia konta

en: About
pl: O stronie

en: Reports
pl: Raporty

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Contrast
pl: Kontrast

en: Portable Network Graphics
pl: Portable Network Graphics (PNG)

en: Secret
pl: Sekret

en: Link image to
pl: Obrazek jest odnośnikiem do

en: Linked to content
pl: Odnośnik do zawartości

en: Linked to file
pl: Odnośnik do pliku

en: Nothing
pl: Niczego

en: Timeout in seconds
pl: Limit czasu w sekundach
