Fastly (8.x-3.14) - en to sk translation catalogue (34 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: File
sk: Súbor

en: None
sk: Žiadne

en: Add
sk: Pridať

en: Format
sk: Formát

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Upload
sk: Nahrať

en: Module
sk: Modul

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: General
sk: Všeobecné

en: Rules
sk: Pravidlá

en: Countries
sk: Štáty

en: API key
sk: API kľúč

en: Browser
sk: Prehliadač

en: Service
sk: Služba

en: Account settings
sk: Nastavenia účtu

en: About
sk: Informácie o

en: Reports
sk: Hlásenia

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Link image to
sk: Pripojiť obrázok ku

en: Linked to content
sk: Viazaný s obsahom

en: Linked to file
sk: Viazaný so súborom

en: Nothing
sk: Nič
