Fastly (8.x-3.14) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: File
ur: فائل

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Add
ur: شامل کریں

en: Format
ur: فارمیٹ
