Fastly (8.x-3.15) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ga: Bain

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Upload
ga: Uaslódáil
