Fastly (8.x-3.15) - en to ka translation catalogue (22 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: File
ka: ფაილი

en: None
ka: არცერთი

en: Add
ka: დამატება

en: Format
ka: ფორმატი

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: Module
ka: მოდული

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: General
ka: ზოგადი

en: Browser
ka: ბრაუზერი

en: Nothing
ka: არაფერი
