Fastly (8.x-3.15) - en to my translation catalogue (20 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: File
my: ဖိုင်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Format
my: ပုံစံ

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: Rules
my: စည်းကမ်းများ

en: Countries
my: နိုင်ငံများ

en: Account settings
my: ကိုယ်ရေးအချက်အလက်များ

en: About
my: အကြောင်း

en: Reports
my: အစီရင်ခံစာများ

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -

en: Nothing
my: တစ်ခုမှမဟုတ်
