Fastly (8.x-3.15) - en to ps translation catalogue (21 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Content
ps: منځپانګه

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: File
ps: دوتنه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Add
ps: زیاتول

en: Format
ps: بڼه

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: Upload
ps: پورته کول

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: General
ps: ټوليز

en: Browser
ps: لټونى (browser)

en: About
ps: په اړه

en: Reports
ps: راپورونه

en: - Select -
ps: - غوره -
