Fastly (8.x-3.15) - en to ru translation catalogue (41 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Operations
ru: Операции

en: Content
ru: Содержимое

en: Remove
ru: Удалить

en: Description
ru: Описание

en: Disable
ru: Отключить

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: File
ru: Файл

en: None
ru: Нет

en: Add
ru: Добавить

en: Format
ru: Формат

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: Upload
ru: Закачать

en: Module
ru: Модуль

en: API Key
ru: Ключ API

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: General
ru: Общий

en: Quality
ru: Качество

en: Site ID
ru: ID сайта

en: Rules
ru: Правила

en: Countries
ru: Страны

en: API key
ru: API-ключ

en: Browser
ru: Браузер

en: Connection timeout
ru: Тайм-аут соединения

en: Account settings
ru: Настройки учётной записи

en: About
ru: Информация

en: Reports
ru: Отчёты

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Path pattern
ru: Шаблон пути

en: Source path
ru: Путь к источнику

en: Secret
ru: Секрет

en: Link image to
ru: Изображение как ссылка на

en: Linked to content
ru: Ссылается на материал

en: Linked to file
ru: Ссылается на файл

en: Nothing
ru: Ничего

en: Timeout in seconds
ru: Время ожидания в секундах

en: Image Optimizer
ru: Оптимизатор изображений
