Fasttoggle (4.1.0) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Administration
ca: Administració

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Promoted
ca: Promogut

en: Published
ca: Publicat

en: Sticky at top of lists
ca: Estàtic a la part superior de les llistes

en: Promote
ca: Promou

en: Not published
ca: No publicat

en: Sticky
ca: Estàtic

en: Publish
ca: Publica

en: Unpublish
ca: Retira

en: Not promoted
ca: No promocionat

en: Not sticky
ca: No estàtic

en: Make sticky
ca: Fes estàtic
