Fasttoggle (4.1.0) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Administration
et: Haldus

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Promoted
et: Esile tõstetud

en: Published
et: Avaldatud

en: Sticky at top of lists
et: Püsib nimekirja alguses

en: Not published
et: Pole avaldatud

en: Sticky
et: Kleepuv

en: Publish
et: Avalda

en: Unpublish
et: Muuda mitteavaldatuks

en: Not promoted
et: Pole esile tõstetud

en: Not sticky
et: Pole kleepuv

en: Make sticky
et: Tee kleepuvaks
