Fasttoggle (4.1.0) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Administration
fa: مدیریت

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Promoted
fa: ارتقا یافته

en: Published
fa: منتشر شده

en: Sticky at top of lists
fa: ماندگار در بالای فهرست‌ها

en: Not published
fa: منتشر نشده

en: Sticky
fa: ماندگار

en: Publish
fa: انتشار

en: Unpublish
fa: عدم انتشار

en: Not promoted
fa: ارتقا نیافته

en: Not sticky
fa: غیر ماندگار

en: Make sticky
fa: ماندگار کردن

en: Promoted to frontpage
fa: ارتقا یافته به صفحه اصلی
