Fasttoggle (4.1.0) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Administration
ja: 管理

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Published
ja: 掲載

en: Sticky at top of lists
ja: リスト上部に固定

en: Promote
ja: プロモート

en: Not published
ja: 非掲載

en: Sticky
ja: 固定

en: Publish
ja: 掲載

en: Unpublish
ja: 非掲載にする

en: Not promoted
ja: フロントページにはありません

en: Not sticky
ja: 固定されていない

en: Make sticky
ja: リスト上部へ固定する

en: Promoted to frontpage
ja: フロントページへ掲載
