Fasttoggle (4.1.0) - en to ms translation catalogue (9 entries)

en: Administration
ms: Pentadbiran

en: The configuration options have been saved.
ms: Opsyen-opsyen konfigurasi telah disimpan.

en: Promoted
ms: DIpromosikan

en: Published
ms: Diterbitkan

en: Sticky at top of lists
ms: Tetapkan di bahagian atas senarai

en: Not published
ms: Tidak diterbitkan

en: Publish
ms: Terbit

en: Unpublish
ms: Nyahterbit

en: Make sticky
ms: Buat lekit
