Fasttoggle (8.x-2.0-alpha1) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: enable
be: уключыць

en: disabled
be: адключана

en: Administration
be: Кіраванне

en: Roles
be: Ролі

en: blocked
be: заблякаваны

en: Nodes
be: Матэрыялы

en: Users
be: Карыстальнікі

en: block
be: блок

en: published
be: апублікавана

en: not published
be: не апублікавана

en: not sticky
be: не прымацавана

en: sticky
be: прымацавана

en: not promoted
be: не прапанавана

en: promoted
be: прапанавана

en: disable
be: адключыць
