Fasttoggle (8.x-2.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: enable
bg: активирай

en: disabled
bg: деактивиран

en: Administration
bg: Администриране

en: Roles
bg: Роли

en: blocked
bg: блокиран

en: Users
bg: Потребители

en: block
bg: блок

en: published
bg: публикувано

en: not published
bg: непубликувано

en: not sticky
bg: Незакрепена

en: sticky
bg: Закрепена

en: not promoted
bg: не промотирано

en: promoted
bg: промотирано

en: disable
bg: дезактивирай
