Fasttoggle (8.x-2.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (14 entries)

en: enable
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: disabled
dz: ལྕོགས་མིན་བཟོ་ཡོདཔ།

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: blocked
dz: བཀག་ཡོད།

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་

en: block
dz: ལེབ་དུམ།

en: published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: not published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་མ་འབད་མི།

en: not sticky
dz: རྩི་ཅན་མེན་མི།

en: sticky
dz: རྩི་ཅན།

en: not promoted
dz: ཡར་བསྐྱེད་མ་འབད་མི།

en: promoted
dz: ཡར་བསྐྱེད་འབད་ཡོདཔ།

en: disable
dz: ལྕོགས་མིན།
