Fasttoggle (8.x-2.0-alpha1) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: enable
et: luba

en: disabled
et: keelatud

en: Administration
et: Haldus

en: Roles
et: Rollid

en: blocked
et: blokeeritud

en: Nodes
et: Postitused

en: Users
et: Kasutajad

en: block
et: plokk

en: published
et: avaldatud

en: not published
et: avaldamata

en: not sticky
et: pole kleepuv

en: sticky
et: kleepuv

en: not promoted
et: pole esilehel

en: promoted
et: esilehel

en: disable
et: keela
