Fasttoggle (8.x-2.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: enable
hy: ակտիվացնել

en: disabled
hy: անջատված

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Roles
hy: Դերեր

en: blocked
hy: արգելափակված

en: published
hy: հրատարակված

en: not published
hy: չի հրապարակվել
