Fasttoggle (8.x-2.0-alpha1) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: enable
it: attiva

en: disabled
it: disattivato

en: Administration
it: Amministrazione

en: Roles
it: Ruoli

en: blocked
it: bloccato

en: Nodes
it: Nodi

en: Users
it: Utenti

en: block
it: blocco

en: published
it: pubblicato

en: not published
it: non pubblicato

en: activate
it: attivare

en: not sticky
it: non sempre in cima

en: sticky
it: sempre in cima

en: not promoted
it: non promosso

en: promoted
it: promosso

en: disable
it: disattiva
