Fasttoggle (8.x-2.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: enable
kk: косулы

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Roles
kk: Рөлдер

en: blocked
kk: бұғатталған

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: published
kk: жарияланған

en: not published
kk: жарияланбаған

en: not sticky
kk: жабыстырылмаған

en: sticky
kk: жабыстырылған

en: not promoted
kk: бастапқы параққа шығарылмаған

en: promoted
kk: бастапқы параққа шығарылған
