Fasttoggle (8.x-2.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: enable
lv: ieslēgt

en: disabled
lv: atspējots

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Roles
lv: Lomas

en: blocked
lv: bloķēts

en: Nodes
lv: Mezgli

en: Users
lv: Lietotāji

en: block
lv: bloks

en: published
lv: publicēts

en: not published
lv: nepublicēts

en: not sticky
lv: nav lipīgs

en: sticky
lv: lipīgs

en: not promoted
lv: nav izvirzīts

en: promoted
lv: izvirzīts

en: disable
lv: izslēgt
