Fasttoggle (8.x-2.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: enable
mn: идэвхижүүлэх

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Nodes
mn: Зангилаанууд

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: published
mn: нийтлэгдсэн

en: not published
mn: нийтлэгдээгүй

en: not promoted
mn: дэвшээгүй

en: promoted
mn: дэвшсэн
