Fasttoggle (8.x-2.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: enable
nl: inschakelen

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: Administration
nl: Beheer

en: Roles
nl: Rollen

en: blocked
nl: geblokkeerd

en: Users
nl: Gebruikers

en: block
nl: blok

en: published
nl: gepubliceerd

en: not published
nl: niet gepubliceerd

en: publish
nl: publiceren

en: not sticky
nl: niet vastgeplakt

en: sticky
nl: vastgeplakt

en: not promoted
nl: niet aangeraden

en: promoted
nl: aangeraden

en: disable
nl: uitschakelen

en: read/write
nl: lezen/schrijven

en: attribute
nl: attribuut
